Yola Geldik 2016 Full izle

0
( Yüksek Kalite ) Tek Parça FragmanYorum yap

Hdfilmdizix iyi seyirler diler..

Yola Geldik izle

Yola Geldik Full izle , Kafaları aynı şekilde çalışan iki sıkı arkadaş olan Kutay ve Yusuf İçlerinde ki nefislerine yenik düşerek gece gündüz çalışarak petrolde biriken paraalarını bir gece kulübüne gidip yerler.  Yola Geldik 2016 izle Yeniden parayı Aldıkları gibi verme şansları maalesef olmaz ve diğer sabah petrolün sahibi hasılatta eksik para fark ederek bunları dakikasında işten atar. Bu iki sıkı ekürüler iş yerinden atılır iken petrol istasyonun olan vasıtayıda çalıp yol alırlar. Bundan sonrasında ise hayatları büyük tehlike altındadır. Başlarına her saniye her şey gelebilir. Şans eseri rast gelip tanıştıkları Osman adında ki bu adamla beraber bunlar kahkaha dolu bir maceraya atıldıklarının farkında bile değildirler. Seyircileri komedi tufanı bekler iken film beyaz perde izleyicileri tarafından çok tutulmuştur. Oldukça ilgi gören filmimizde eğlenceli dakikalar bizleri beklemektedir.

Yola Geldik izle Yola Geldik Yola Geldik 2016 Full izle 8
Yola Geldik izle Yola Geldik Yola Geldik 2016 Full izle 20160423 484763

Yola Geldik hd izle

Yola Geldik izle , İzleyelim ve görelim bu iki arkadaşın başlarına ne belalar gelecek. 2016 yapımı olan filmimizin kadrosu oldukça profesyonel iş çıkarmış gibi durmaktadır. Petrol sahibin bunların peşine düştükten sonra ki anları komedi sahneleriyle izleyiciye aktarıyor olması bir hayli enterasan gibi dursada oldukça güzeldir. sitemiz çoluk cocuk kim varsa her kitleye uygun filmleri bulundurmaktadır. Eğer izlemek istediğiniz filmler varsa ve bunlar sitemizde mevcut değil ise lütfen bize yorum bölümünden bildiriniz. En kısa zamanda istediğiniz içerikler film sitemizin kategorisinde yerini alacaktır. Hdfilmdizix 2016 senesinin ekim ayının son günlerinde sizler için faaliyet göstermeye başlamıştır. Filmleri özellikle kontrol edip sizlere sunuyoruz ki böylelikle sadece kaliteli filmleri sitemize aktarmış bulunuyoruz. Filmleri tamamı kaliteli olmup donmadan sizlebileceğiniz bir platformda bulunmaktasınız. Bu ayrıcalığı bizimle birlikte yaşabilmeniz bizi gerçek anlamda mutlu etmektedir. Siz değerli ziyaretçilerimize bu kaliteli platformu kurduğumuz için ve sizin gibi değerli insanlara hizmet ttiğimiz için oldukça mutlu bulunmaktayız. Her yaşa uygun kategorilerimiz ile oldukça eğlenceli zaman geçireceksiniz Yola Geldik hd izle ve ne olduğunu anlıyamıcaksınız. Sizlere üstün kaliteden bahsederken kendimizi övmüyorsunuz kimse yanlış anlamasın biz sadece kaliteyi hedeflemiş bir ekibiz. Ve hedefimizden kesinlikle hiçbir şartlar altında bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz. türkçe dublaj full hd filmlerin yer aldığı sitemizde istediğiniz bütün tür filmlere kolaylıkla ve rahatça ulaşabileceksiniz. filmlerin altına yorum yaparak film hakkında ki fikrinizi ve detayları diğer izleyicilere aktarmanız mümkündür. Hdfilmdizix ekibi olarak bütün seyircilerimize iyi seyirler dilemekteyizdir.

Yola Geldik hd izle Yola Geldik Yola Geldik 2016 Full izle yola geldik 2016 fragman 9192941 15370
Yola Geldik hd izle Yola Geldik Yola Geldik 2016 Full izle 14

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
327
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Yola Geldik 2016 Full izle

Yola Geldik izle

Yola Geldik Full izle , Kafaları aynı şekilde çalışan iki sıkı arkadaş olan Kutay ve Yusuf İçlerinde ki nefislerine yenik düşerek gece gündüz çalışarak petrolde biriken paraalarını bir gece kulübüne gidip yerler. Yola Geldik 2016 izle Yeniden parayı Aldıkları gibi verme şansları maalesef olmaz ve diğer sabah petrolün sahibi hasılatta eksik para fark ederek bunları dakikasında işten atar. Bu iki sıkı ekürüler iş yerinden atılır iken petrol istasyonun olan vasıtayıda çalıp yol alırlar. Bundan sonrasında ise hayatları büyük tehlike altındadır. Başlarına her saniye her şey gelebilir. Şans eseri rast gelip tanıştıkları Osman adında ki bu adamla beraber bunlar kahkaha dolu bir maceraya atıldıklarının farkında bile değildirler. Seyircileri komedi tufanı bekler iken film beyaz perde izleyicileri tarafından çok tutulmuştur. Oldukça ilgi gören filmimizde eğlenceli dakikalar bizleri beklemektedir.

Yola Geldik izle
Yola Geldik izle

Yola Geldik hd izle

Yola Geldik izle , İzleyelim ve görelim bu iki arkadaşın başlarına ne belalar gelecek. 2016 yapımı olan filmimizin kadrosu oldukça profesyonel iş çıkarmış gibi durmaktadır. Petrol sahibin bunların peşine düştükten sonra ki anları komedi sahneleriyle izleyiciye aktarıyor olması bir hayli enterasan gibi dursada oldukça güzeldir. sitemiz çoluk cocuk kim varsa her kitleye uygun filmleri bulundurmaktadır. Eğer izlemek istediğiniz filmler varsa ve bunlar sitemizde mevcut değil ise lütfen bize yorum bölümünden bildiriniz. En kısa zamanda istediğiniz içerikler film sitemizin kategorisinde yerini alacaktır. Hdfilmdizix 2016 senesinin ekim ayının son günlerinde sizler için faaliyet göstermeye başlamıştır. Filmleri özellikle kontrol edip sizlere sunuyoruz ki böylelikle sadece kaliteli filmleri sitemize aktarmış bulunuyoruz. Filmleri tamamı kaliteli olmup donmadan sizlebileceğiniz bir platformda bulunmaktasınız. Bu ayrıcalığı bizimle birlikte yaşabilmeniz bizi gerçek anlamda mutlu etmektedir. Siz değerli ziyaretçilerimize bu kaliteli platformu kurduğumuz için ve sizin gibi değerli insanlara hizmet ttiğimiz için oldukça mutlu bulunmaktayız. Her yaşa uygun kategorilerimiz ile oldukça eğlenceli zaman geçireceksiniz Yola Geldik hd izle ve ne olduğunu anlıyamıcaksınız. Sizlere üstün kaliteden bahsederken kendimizi övmüyorsunuz kimse yanlış anlamasın biz sadece kaliteyi hedeflemiş bir ekibiz. Ve hedefimizden kesinlikle hiçbir şartlar altında bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz. türkçe dublaj full hd filmlerin yer aldığı sitemizde istediğiniz bütün tür filmlere kolaylıkla ve rahatça ulaşabileceksiniz. filmlerin altına yorum yaparak film hakkında ki fikrinizi ve detayları diğer izleyicilere aktarmanız mümkündür. Hdfilmdizix ekibi olarak bütün seyircilerimize iyi seyirler dilemekteyizdir.

Yola Geldik hd izle
Yola Geldik hd izle

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Haydar Işık

Oyuncular: Meral Kaplan , Serhat Özcan , Serkan Şengül , Orhan Aydın , Ferdi Kurtuldu

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?