Kaçma Birader 2016 Yerli Filmi izle

0
( Yüksek Kalite )

Hdfilmdizix iyi seyirler diler..

Kaçma Birader izle

Kaçma Birader full izle , 4 Mart 2016 taihinde beyaz perdede ki yerini alacak olan oldukça komik olan filmimizin. Kaçma Birader hd izle Senaryosunu Kaman biladerlerin hazırlamış olduğu filmin fragmanının yayınlamasının ardından film henüz vizyona girmeden en çok beklenilen filmler arasında ki yerini almıştır. Kaçma Birader izle Kardeş Payı isimli dizide oynamalarıyla birlikte hızlı bir yükseliş yakalamış olan Kaman kardeşlerin şuanda ilk beyaz perde filmi olmasıyla birlikte kahkaha yönünden oldukça kaliteli ve taze soluk anlamında dikkatleri üzerine toplayabilecek türde. Filmimizde Taksim™e hayatı boyunca yeni gelmiş olan Yozgatlı bir ailenin trajikomik hikayesini anlatmaktadır.. Kolçak soyadlı olan bu aile yuvalarının en ufak olan cocuğunun aşık olduğu kadının ardından İstanbul™a kaçmasından sonra çocuklarının ardından Taksim™e gelmeleri aynı zamanda ise buranın hareketli vede sıradışı yaşamına ayak uydurmasını konu alıyor. Bu başarılı film her açıdan etkileyici bir film. Bizim filmlerimizin konusu her zaman komedi üzerine olduğunu herkes bilmekte ancak komedi türünü bence en iyi şekilde oynayan tek milletiz bunuda buradan belirtmek istiyorum.

Kaçma Birader izle kaçma birader Kaçma Birader 2016 Yerli Filmi izle kacma birader 2016 film izle 484

Kaçma Birader izle kaçma birader Kaçma Birader 2016 Yerli Filmi izle kacma birader 2016 film izle 343

Kaçma Birader 720p izle , Filmimiz oldukça kaliteli bir ekiple birlikte istabulun takm meydanında çekilmiştir. Bu kaliteli yapıtı bizlere sunan başta kaman kankiler olmak üzere emeği geçmiş olan tüm herkese içten dileklerimle şükranlarımı sunmakta sakınca görmemekteyim. Eğer kahkala ile dolu anlar yaşamak istiyorsanız bu film tam sizin aradığınız türdendir. Komedi üstüne komedi derken ağlamayalım sonra çok güldüğümüz için. Kaçma Birader 4k izle Evet gençler bugün kü konumuza gelecek olursak hayvanlara kötü davranmayın onlar bizim dostumuz onlara bizden başkası sahip çıkamaz. Onlar bize muhtaçken neden eziyet edersiniz anlamıyorum. Size karşılık veremedikleri için belkide bu üstün davranma halleriniz. Ama unutmayın bunun öbür dünyası var dostlar. Ne demiş güzel ve kudretli yaratan onlar benim sessiz kullarım onlar şimdilik zulme boyun eğmektedir. O yüzden lütfen bu masum canlılara kötü davranmak yerine sevelim ki içimizde ki merhameti genişletelim. Merhamet sadece insanlara karşı olacak diye bir kural yok bildiğiniz gibi bu yüzden onlara iyi davranalım lütfen. İncirler oldukça pahalı gözükmekte şuan piyasada kıtlık söz konusu iken bu fiattan tezgahlara sürülmesi oldukça ilginçtir. Tabi ki bunun birde erkek olan sürümleri mevcut bunlar dişisine göre daha ucuz fakat daha az lezzet vermektedir. Yani tam fukaralara göre bir yiyecektir yani bize göre demek istedim fukara derken küçümsemedim kimse yanlış anlamasın. Bundan tam tamına 4 sene önce cezaevine girdim 15 gün yattım fakat kendi suçum değildi bu tabi ki de yanımda ki kişilerin yapmış oldukları bir suçtan dolayı ve ben bu kişilere onu yapmamalarını söylediğim halde yapıp üstüne benim başımı yakmış olmaları beni iyice içine kapanık bir insan haline getirdi ve kimseyle eskisi gibi sıcak olmamaya karar verdim. Tabi ki bu yüzden gittikçe yanlızlaşmaya başladım hala öyledim giderek bu yanlızlık iyice derinlere götürmekte beni henüz 20 yaşında olmama rağmen evden dışarı çıkıp gezen tozan karı kız peşinde koşan birisi değilim. Bu olayda benim suçumun olmadığını hiç kimseye açıklayamacağımı biliyorum herkes gaspcı gözüyle bakacak belki lekelendik ama ALLAH tan umudumuzu hiç bir zaman kesmedik. Elbette bunu yaşamamızda vardır bir neden aslında üzülmüyorum çünkü ders çıkaradım desem kendimi kandırmış olurum değil mi ? böyle bir olaya kim üzülmez ki siz söyleyin değerli okurlarım.

Kaçma Birader izle kaçma birader Kaçma Birader 2016 Yerli Filmi izle basliksiz 1 1457164735
Kaçma Birader izle kaçma birader Kaçma Birader 2016 Yerli Filmi izle Ekran Resmi 2016 01 31 12

Kaçma Birader hd izle

Kaçma Birader 1080p izle Oldukça yanlız bir çocukluk geçirdim bu yüzden dışarıya ve içeriye inanılmaz bir şekilde soğuk durmaktayım. Sanki sevgim içeride muhebbet yemiş ve bir daha gün yüzü göremeyecekmiş gibi bir his var içimde bu sorunu nasıl aşacağımı bende bilmiyorum zaman her şeyin ilacı diyorum ve zamana teslim ediyorum. Umudun edilenden daha kötü bir biçimde dizlerimin üzerine düşmüşken tekrardan ayağa kalkacağım günü beklemekteyim. Belki bir başıma kalması zor olacak ama elbet kalkacağımı biliyorum ve bu ayağa kalkış her zaman kinden daha farklı olacağını belirtmek isterim. Bu olayın sonunda çok insanın canını yakacağım henüz onlar bunu bilmesede oldukça zor günler onları bekliyecek. Şimdilik beni saf salak birisi sanmalarına müsade edeceğim bunun tek nedeni ise bana karşı rahat hareket edip kişiliklerini bana yansıtmaları için. Bu sayede hepsini bir bir çözdüm ve şuanda hiç kimseye ne güvenim kaldı nede sevgim ufak bir sevgi kırıntısı bile içimde kalmamışken söylesenize ben nasıl mutlu olacağım..

Kaçma Birader hd izle kaçma birader Kaçma Birader 2016 Yerli Filmi izle kacma birader izle h269360 b3ec0
Kaçma Birader izle kaçma birader Kaçma Birader 2016 Yerli Filmi izle kacma birader 2016 hd full izle 982

Kaçma Birader yerli film izle Her zaman aynı surat ASIK bir şekilde insanlara bakmakta çoğu kişi bakışlarımdan korkar ve yanlış anlar halbuki isteyerek bakmıyorum o şekilde suratın yapısı bu olduğu için size öyle yansıyor demek isterdim ama diyemiyorum maalesef. Aslında denilecek çok şey varda bakmayın şimdilik susmayın tercih ediyorum fırtına öncesi sessizlik diyelim ve bu konuyu burada kapatıp farklı bir mevzuya geçelim yoksa bunun sonu gelmeyecek. Yeşil olan bu erikler oldukça ekşi bir tat bırakmakta insanların ağzında hele birde bunu tuza bandırıp yemekte olan sivri zekalı insanları bir türlü anlayamamaktayım. Kişi kendinden bilir işi tabi ki gençler yeter milletin ağız kokusunu çektik ne zaman bizde kendi yolumuzda ilerleyeceğiz bilinmez belki ama elbet birgün gülüşlerim eski özgürlüğüne kavuşacaktır. Bu günü iple çekmek yerine herkes farkılı bir yöntem ile halatla çekmekteyim böylelikle daha sağlam olur gelmesi diye düşünüyorum.

Kaçma Birader izle kaçma birader Kaçma Birader 2016 Yerli Filmi izle 1204070

Kaçma Birader tek parça izle Sizce haksız mıyım siz söyleyin lütfen kuşlar nasıl uçabiliyor hacı biz uçamazken en özgür varlıklar benim gözümde Yaratılışında ki muazzamlık ile birlikte dünyaya gelmiş olan bu minik canlılardır. düşünsenize bir papağan sizinle nasıl sohbet edebilir veya konuşabilir ? Ben bunun mantığını çözemedim kuşların konuşabilme yeteneği varken diğer hayvanların neden yok ? bunlar hep aklımda kalan ve cevabı olmayan sorular. Biliyorum cevabını olmayan soruyu neden düşünüyorsunuz diyorsunuz şuanda fakat düşünmek insanın elinde olan bir şey olmş olsaydı buna inanın hiç kimsenin canı yanmazdı sebebi ise anıları düşünmelerine engel olurlardı diyorum ve makalei burada sonlarıdıyorum. Filmlerimizin altına yorum yapabilirsiniz. Filmlere yorum yaparak diğer izleyicilerimize film veya dizi hakkında ki görüşlerinizi açıklayıcı bir şekilde belirtebilirsiniz. Hdfilmdizix ekibi olarak sitemizde bulunan tüm seyircilerimize iyi seyirler dileriz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
366
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Kaçma Birader 2016 Yerli Filmi izle

Kaçma Birader izle

Kaçma Birader full izle , 4 Mart 2016 taihinde beyaz perdede ki yerini alacak olan oldukça komik olan filmimizin. Kaçma Birader hd izle Senaryosunu Kaman biladerlerin hazırlamış olduğu filmin fragmanının yayınlamasının ardından film henüz vizyona girmeden en çok beklenilen filmler arasında ki yerini almıştır. Kaçma Birader izle Kardeş Payı isimli dizide oynamalarıyla birlikte hızlı bir yükseliş yakalamış olan Kaman kardeşlerin şuanda ilk beyaz perde filmi olmasıyla birlikte kahkaha yönünden oldukça kaliteli ve taze soluk anlamında dikkatleri üzerine toplayabilecek türde. Filmimizde Taksim™e hayatı boyunca yeni gelmiş olan Yozgatlı bir ailenin trajikomik hikayesini anlatmaktadır.. Kolçak soyadlı olan bu aile yuvalarının en ufak olan cocuğunun aşık olduğu kadının ardından İstanbul™a kaçmasından sonra çocuklarının ardından Taksim™e gelmeleri aynı zamanda ise buranın hareketli vede sıradışı yaşamına ayak uydurmasını konu alıyor. Bu başarılı film her açıdan etkileyici bir film. Bizim filmlerimizin konusu her zaman komedi üzerine olduğunu herkes bilmekte ancak komedi türünü bence en iyi şekilde oynayan tek milletiz bunuda buradan belirtmek istiyorum.

Kaçma Birader izle

Kaçma Birader izle

Kaçma Birader 720p izle , Filmimiz oldukça kaliteli bir ekiple birlikte istabulun takm meydanında çekilmiştir. Bu kaliteli yapıtı bizlere sunan başta kaman kankiler olmak üzere emeği geçmiş olan tüm herkese içten dileklerimle şükranlarımı sunmakta sakınca görmemekteyim. Eğer kahkala ile dolu anlar yaşamak istiyorsanız bu film tam sizin aradığınız türdendir. Komedi üstüne komedi derken ağlamayalım sonra çok güldüğümüz için. Kaçma Birader 4k izle Evet gençler bugün kü konumuza gelecek olursak hayvanlara kötü davranmayın onlar bizim dostumuz onlara bizden başkası sahip çıkamaz. Onlar bize muhtaçken neden eziyet edersiniz anlamıyorum. Size karşılık veremedikleri için belkide bu üstün davranma halleriniz. Ama unutmayın bunun öbür dünyası var dostlar. Ne demiş güzel ve kudretli yaratan onlar benim sessiz kullarım onlar şimdilik zulme boyun eğmektedir. O yüzden lütfen bu masum canlılara kötü davranmak yerine sevelim ki içimizde ki merhameti genişletelim. Merhamet sadece insanlara karşı olacak diye bir kural yok bildiğiniz gibi bu yüzden onlara iyi davranalım lütfen. İncirler oldukça pahalı gözükmekte şuan piyasada kıtlık söz konusu iken bu fiattan tezgahlara sürülmesi oldukça ilginçtir. Tabi ki bunun birde erkek olan sürümleri mevcut bunlar dişisine göre daha ucuz fakat daha az lezzet vermektedir. Yani tam fukaralara göre bir yiyecektir yani bize göre demek istedim fukara derken küçümsemedim kimse yanlış anlamasın. Bundan tam tamına 4 sene önce cezaevine girdim 15 gün yattım fakat kendi suçum değildi bu tabi ki de yanımda ki kişilerin yapmış oldukları bir suçtan dolayı ve ben bu kişilere onu yapmamalarını söylediğim halde yapıp üstüne benim başımı yakmış olmaları beni iyice içine kapanık bir insan haline getirdi ve kimseyle eskisi gibi sıcak olmamaya karar verdim. Tabi ki bu yüzden gittikçe yanlızlaşmaya başladım hala öyledim giderek bu yanlızlık iyice derinlere götürmekte beni henüz 20 yaşında olmama rağmen evden dışarı çıkıp gezen tozan karı kız peşinde koşan birisi değilim. Bu olayda benim suçumun olmadığını hiç kimseye açıklayamacağımı biliyorum herkes gaspcı gözüyle bakacak belki lekelendik ama ALLAH tan umudumuzu hiç bir zaman kesmedik. Elbette bunu yaşamamızda vardır bir neden aslında üzülmüyorum çünkü ders çıkaradım desem kendimi kandırmış olurum değil mi ? böyle bir olaya kim üzülmez ki siz söyleyin değerli okurlarım.

Kaçma Birader izle
Kaçma Birader izle

Kaçma Birader hd izle

Kaçma Birader 1080p izle Oldukça yanlız bir çocukluk geçirdim bu yüzden dışarıya ve içeriye inanılmaz bir şekilde soğuk durmaktayım. Sanki sevgim içeride muhebbet yemiş ve bir daha gün yüzü göremeyecekmiş gibi bir his var içimde bu sorunu nasıl aşacağımı bende bilmiyorum zaman her şeyin ilacı diyorum ve zamana teslim ediyorum. Umudun edilenden daha kötü bir biçimde dizlerimin üzerine düşmüşken tekrardan ayağa kalkacağım günü beklemekteyim. Belki bir başıma kalması zor olacak ama elbet kalkacağımı biliyorum ve bu ayağa kalkış her zaman kinden daha farklı olacağını belirtmek isterim. Bu olayın sonunda çok insanın canını yakacağım henüz onlar bunu bilmesede oldukça zor günler onları bekliyecek. Şimdilik beni saf salak birisi sanmalarına müsade edeceğim bunun tek nedeni ise bana karşı rahat hareket edip kişiliklerini bana yansıtmaları için. Bu sayede hepsini bir bir çözdüm ve şuanda hiç kimseye ne güvenim kaldı nede sevgim ufak bir sevgi kırıntısı bile içimde kalmamışken söylesenize ben nasıl mutlu olacağım..

Kaçma Birader hd izle
Kaçma Birader izle

Kaçma Birader yerli film izle Her zaman aynı surat ASIK bir şekilde insanlara bakmakta çoğu kişi bakışlarımdan korkar ve yanlış anlar halbuki isteyerek bakmıyorum o şekilde suratın yapısı bu olduğu için size öyle yansıyor demek isterdim ama diyemiyorum maalesef. Aslında denilecek çok şey varda bakmayın şimdilik susmayın tercih ediyorum fırtına öncesi sessizlik diyelim ve bu konuyu burada kapatıp farklı bir mevzuya geçelim yoksa bunun sonu gelmeyecek. Yeşil olan bu erikler oldukça ekşi bir tat bırakmakta insanların ağzında hele birde bunu tuza bandırıp yemekte olan sivri zekalı insanları bir türlü anlayamamaktayım. Kişi kendinden bilir işi tabi ki gençler yeter milletin ağız kokusunu çektik ne zaman bizde kendi yolumuzda ilerleyeceğiz bilinmez belki ama elbet birgün gülüşlerim eski özgürlüğüne kavuşacaktır. Bu günü iple çekmek yerine herkes farkılı bir yöntem ile halatla çekmekteyim böylelikle daha sağlam olur gelmesi diye düşünüyorum.

Kaçma Birader izle

Kaçma Birader tek parça izle Sizce haksız mıyım siz söyleyin lütfen kuşlar nasıl uçabiliyor hacı biz uçamazken en özgür varlıklar benim gözümde Yaratılışında ki muazzamlık ile birlikte dünyaya gelmiş olan bu minik canlılardır. düşünsenize bir papağan sizinle nasıl sohbet edebilir veya konuşabilir ? Ben bunun mantığını çözemedim kuşların konuşabilme yeteneği varken diğer hayvanların neden yok ? bunlar hep aklımda kalan ve cevabı olmayan sorular. Biliyorum cevabını olmayan soruyu neden düşünüyorsunuz diyorsunuz şuanda fakat düşünmek insanın elinde olan bir şey olmş olsaydı buna inanın hiç kimsenin canı yanmazdı sebebi ise anıları düşünmelerine engel olurlardı diyorum ve makalei burada sonlarıdıyorum. Filmlerimizin altına yorum yapabilirsiniz. Filmlere yorum yaparak diğer izleyicilerimize film veya dizi hakkında ki görüşlerinizi açıklayıcı bir şekilde belirtebilirsiniz. Hdfilmdizix ekibi olarak sitemizde bulunan tüm seyircilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2016 Filmleri, Aile Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Murat Kaman, Defne Deliormanlı

Oyuncular: Zafer Algöz , Melek Baykal , Algı Eke , Necip Memili , Mehmet Cihan Ercan

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kaçma Birader 2016 Yerli Filmi izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. keko - 4 ay önce demiş ki:

    sağol admin baba