İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle

10
( Yüksek Kalite )

Hdfilmdizix iyi seyirler diler..

36 İftarlık gazoz İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle 36

İftarlık Gazoz izle

Gazoz satışı yaparak hayatını devam ettiren Gazoz işi yapıyor olan Cibar Kemil, İftarlık Gazoz 1080p izle henüz ufak yaşlarında Adem ile çok yakın bir dostlardır. İftarlık Gazoz Full izle Adem, aklını kullanan ve dersleri yeterince düzgün olan çalışkan bir talebedir. İftarlık Gazoz 720p izle Mektepleri 3 aylık tatile sokultuktan sonrasında Adem, anne ve babasın Cibar Kemil™in yana işe girmek istediğini açıklar. İftarlık Gazoz yerli film izle Anne vee babası bu mevzu da en başında pozitif bakmasada Adem™in ısrarlaraına dayanamaz ve Cibar Kemal ile beraber Gazoz ticareti için yeni bir işin kapısını açmıştır.  İşe girdiği tarih Ramazan™a rastlamıştır ve Adem oruç tutmak ister. Fakat yaşı ufak olduğu için ailesi buna izin vermeyecektir. Bakalım bu ufaklık ailesinden izin alabilmek için ne fırlamalıklar yapacaktır. Bu film beyaz perdede çok beğenilmiştir.  Sizlerinde beğeneceğinize eminiz. Film hakkında ki düşüncelerinizi yorum yaparak herkesi bilinçlendire bilirsiniz. Sitemizin çalışanları sizler için en sağlam en kaliteli en güncel filmleri birer birer aramaktadır.

İftarlık Gazoz izle İftarlık gazoz İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle 568fb534c03c0e02743393f2

İftarlık Gazoz izle İftarlık gazoz İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle iftarlik gazoz film izle 2

Sizler bizim için değerlisiniz ve bu yüzden gece gündüz sizin için çalışıyoruz bize teşekkür etmek istiyorsanız yorum yapabilirsiniz böylelikle teşekkürde etmiş olursunuz ve bizleri gerçekten mutlu edersniz. İftarlık Gazoz Full Hd izle Buraya kadar okuduysanız artık okumayı bırakıp filmi izleyin. Çünkü yazı artık film hakkında bilgi vermeyecektir. Sadece cümleler uzatılacaktır. hdfilmdizix ekibi olarak piyasada ki en güncel filmleri sizler için birer birer inceliyoruz ve büyük bir seçicilik ile paylaşmaktayız. İftarlık Gazoz tek parça izle Siz bizim için çok değerlisiniz bu yüzden bunu gerçekten hak ediyorsunuz. Film konusu yukarıda yazmaktaadır. filmin kalitesi 1080p dir hiç bir yerde bulamayacağınız bu filmleri bir tek bizde bulabilirsiniz.Türkçe, Yerli, Yabancı tüm filmleri arşivlerimizden inceleyerek izleme imkanına sahipsiz burada oldukça .. İftarlık Gazoz izle Yeni filmlerden haber almak için sağ üst tarafta bulunan mail alanına adresinizi girerek haber alabilirsiniz. Yerli vasıtalar oldukça kaliteli ve güvenilir gözüksede kimse bunlarara güvenmemelidir.

İftarlık Gazoz hd izle İftarlık gazoz İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle fft16 mf6486512

İftarlık Gazoz hd izle İftarlık gazoz İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle 341718

İftarlık Gazoz hd izle

Henüz üretimi yeni olan bu vasıtalar tehlikeli olabilirler. Bir ço ktestten geçmiş olsalarda kimse bunların aslında ne kadr güvenilir olduğunu anlayamazsınız. İftarlık Gazoz 2016 izle Kralı gelse takla açabilir bu arabalar kimse güvenemez bilmenizi istedim sadece. İftarlık Gazoz 4k izle Hayatta her şey kadere bağlıdır. Kim ne derse desin herkesin yaşıyacağı ve yaşamış olduğu hçbir şey tesadüf değildir. Bunu başınıza gelen olayların derinleriklerine inerek bağlantıları çözerseniz ne demek olğunu daha rahat anlayacağınızdan adım gibi eminim. Tüm dünya gelinde bilinen bu tür olaylar kutuplarda yaşanmaktadır. Bu iri ve yapılı canlılar oldukça güçlü ve sinirlidirler. Aslında huysaz gözükselerde inanılmayacak kadar tehlikeli olan bu yaratıkları gördüğünüz zaman cansız bir şekilde yere yatıp kıbırdamamanız lazımdır. Eğer sizi fark edecek olursa kaçmaya çalışmayın o zaten sizi yakalar ve 2 3 hamlede yutar.

İftarlık Gazoz hd izle İftarlık gazoz İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle 56b9e236c03c0e2facdc07cd

İftarlık Gazoz hd izle İftarlık gazoz İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle 1189800

Bir de bunun kız kardeşi versiyonu vardır. Erkeklere göre biraz daha uysal olan bu versiyonları kendi cinsinden olmayak erkek kokusu aldığı zaman platonik bir şekilde aşık olurlar. Aşık olduğu kişiyi çok iyi bir korumaya alan bu yaratıklar erkek kardeşleri ona saldıracak olursa onu tüm gücüyle korumaya almaktadır. Kendisinden başka kimsenin dokunmasına müsade etmeyen dişi miratoclar kuzy kutbunda bulunmaktadır. Geçenlerde bunlara bomba atılmıştır helikopterler fakat işlememiştir. İftarlık Gazoz tek part izle Evet inanması güç olsada bu olayın doğruluğu vardır araştırıp bakabilirsiniz. Hayatın içinden derken yolda yürüdüm ve bir lira buldum aldık ve bakkala girdim bir adet bedavası olan cisp seçtim. Aynı paranın 2 katı çıktı aynı şekilde 4 adet daha adlım ve 15 misli çıktı bundan sonra dier yerleri geziyrdum ve birde ne göreyim onu ağladım ama fark ettirmedim üüldüm ama hissettirmedim. Kimse benim ne yaşadığımı bilmiyordu aslında kimseye fark ettirmedim ben.

İftarlık Gazoz hd izle İftarlık gazoz İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle cem yilmazin basrolunu oynadigi iftarlik gazoz filmi gala gosterimi 9142393 77510

İftarlık Gazoz hd izle İftarlık gazoz İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle maxresdefault 1

Evet ben hep böyleydim cevresinde bir çok insan olan ama aslında kendisini yapayanlız hisseden ben. Hisseletrimi anlatırken o beni unutmuş ve yoluna devam etmekte devam ederken. bende bu siteyi sizlere kurdum ve sizler için bir hizmet belirledim. Hem de kafamı dağıtmaya yarıyor zaman geçiyor öbür türlü geçmiyor be zaman. Hayat yalnızsanız gerçekten çok sıkıcı yapacak bir şey dahi bulamıyorsunuz. Ama bunada çok şükür be dostlar buna rağmen mutlu olmaya çalışıyoruz. Kiimse beni doğru dürüst tanımıyor sadece görüşünümle biliyorlar ama olsun be olsun amk ne kadar saçma ulan bu hayat. Çirkinsen 10a 0 geriden başlıyorsun arkadaş. Hele birde param yoksa bitmişsin sık kafana gitsin. Tabi bu kolay bir seçenek birde benim gibi yapabilirsiniz bakalım Allah bizede yürü ya kulum diyecek mi .. Umudun bittği yerde hayatta bitmiştir. O yüzden tek bir umuda bağlanın oda ALLAH’ınıza o en büyüktür. Bir gün motorumla eve giderken arkadaşlarımı gördüm ve yanlarına gittim hal hatır derken buir baktım esroin içiyorlar. Bunları bir aldım elime ver allah ver bir güzel dövdüm bunları o gün bugündür hiç biri bir daha ağzına vurmadı … Desem inanmayın tabi ki bir insan 7sinde neyse 70indede odur demişler aynen o misal hiç biri bırakmadı çoğu cezaevine girdi ama olsun benimde tecrümbem var bu olayda. Zaten şuan eve kapanmış birisi olmamın en büyük nedenide o psikolojimi bozdu sebebini bilmiyorum. Belkide yapmamalarını söylediğim bir şeyi yapıp hem kendilerinin hemde benim başımı yakmış olmaları beni bu hale getirdi. Tabi ki bunun bir çok nedeni olabilir ama benim için en önce ki nedeni bu benim gözümde dostlarım inanın bu konuyu atlatabilsem her şeyim çok farklı olacak biliyorum. Kimseyle görüşmüyorum görüşsemde susuyorum sohbeti ne dinliyorum nede konuşuyorum çok sıkıcı bir hayat yaşıyorum inanın çözemedim ben kendimi beynim öyle bir hal almış ki sanki karanlıkta kayıp olmuş. Kendimi karanlıkta kaybolan bu diğer parçamı bir bulabilsem artık her şey farklı olacak bir bütün olabilsem çok mutlu olacağım ama her zaman bir yerim eksik burayı tamamlayamıyorum işte keşke böyle bir imkanım olsaydı. biliyorum keşkeler bitmez ama ben son bir şansı hak etmiyormuyum bilmiyorum.

İftarlık Gazoz hd izle İftarlık gazoz İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle iftarlik gaz 214637XI

İftarlık Gazoz hd izle İftarlık gazoz İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle 1187960

Yüzüm gülmüyor gerçek anlamda hemde mutsuz birisiyim dışarıya karşı soğuk duruyorum bu yüzden kimseyle yakınlaşamıyorum sevgimi hep içeride tutuyorum yansıtamıyorum. Buda karşı tarafın benim umursamaz ve soğuk birisi olduğum gibi bir etki yaratıyor. Hali ile yanlış anlıyorlar ve uzaklaşıyorlar. Kimse anlamayı tercih etmiyor bi deneseler en azından daha iyi olacak. Ben bunu tabiki de dile getiremem çünkü bu bir sorun kime söyleyim ben bu sorunu kim yardım eder ki ? kaldı mı beni bu kadar seven düşünen birisi peki .. ben sanmıyorum kaldığını çünkü artık sevgi denilen bir şeyin varlığından bile şüpheliyim ama benim sevgim her zaman gerçekti ve öyle kalacak. Çıkarcı bir insan olsaydım tek başıma gezmezdim menfaat uğruna dostluklar kurup onları kullanıyor olurdum. İnsan kullanmadığımız için zaten hep yanlız başımıza bırakılmadık mı ? ALLAH hepimizin sonunu hayırlı ve açık etsin dostlarım. Bir yola çıkarken 2 kere değil defalarca düşünün ki yanılmayasınız. Yanılmak insanı bitirir her zaman için ama olurda yanlış yaparsanız üzülmeyin tecrübe etmeye bakın. Eğer bir olaydan tecrübe ediyorsanız akıllı bir insansınız demektir. Bir daha aynı bir mesele ile karşılaşırsanız eğer daha dikkatlı olacağınızdan emin olabilirsiniz. hdfilmdizix.com ekibi tüm bu internet alemine bir ders vermeye gelmiştir. Hepiniz bizim için değerlisiniz o yoksa ben varım bu yoksa o var öyle değilmi ? Film hakkında ki düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
2.901
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
İftarlık Gazoz 2016 Full HD izle

İftarlık Gazoz izle

Gazoz satışı yaparak hayatını devam ettiren Gazoz işi yapıyor olan Cibar Kemil, İftarlık Gazoz 1080p izle henüz ufak yaşlarında Adem ile çok yakın bir dostlardır. İftarlık Gazoz Full izle Adem, aklını kullanan ve dersleri yeterince düzgün olan çalışkan bir talebedir. İftarlık Gazoz 720p izle Mektepleri 3 aylık tatile sokultuktan sonrasında Adem, anne ve babasın Cibar Kemil™in yana işe girmek istediğini açıklar. İftarlık Gazoz yerli film izle Anne vee babası bu mevzu da en başında pozitif bakmasada Adem™in ısrarlaraına dayanamaz ve Cibar Kemal ile beraber Gazoz ticareti için yeni bir işin kapısını açmıştır. İşe girdiği tarih Ramazan™a rastlamıştır ve Adem oruç tutmak ister. Fakat yaşı ufak olduğu için ailesi buna izin vermeyecektir. Bakalım bu ufaklık ailesinden izin alabilmek için ne fırlamalıklar yapacaktır. Bu film beyaz perdede çok beğenilmiştir. Sizlerinde beğeneceğinize eminiz. Film hakkında ki düşüncelerinizi yorum yaparak herkesi bilinçlendire bilirsiniz. Sitemizin çalışanları sizler için en sağlam en kaliteli en güncel filmleri birer birer aramaktadır.

İftarlık Gazoz izle

İftarlık Gazoz izle

Sizler bizim için değerlisiniz ve bu yüzden gece gündüz sizin için çalışıyoruz bize teşekkür etmek istiyorsanız yorum yapabilirsiniz böylelikle teşekkürde etmiş olursunuz ve bizleri gerçekten mutlu edersniz. İftarlık Gazoz Full Hd izle Buraya kadar okuduysanız artık okumayı bırakıp filmi izleyin. Çünkü yazı artık film hakkında bilgi vermeyecektir. Sadece cümleler uzatılacaktır. hdfilmdizix ekibi olarak piyasada ki en güncel filmleri sizler için birer birer inceliyoruz ve büyük bir seçicilik ile paylaşmaktayız. İftarlık Gazoz tek parça izle Siz bizim için çok değerlisiniz bu yüzden bunu gerçekten hak ediyorsunuz. Film konusu yukarıda yazmaktaadır. filmin kalitesi 1080p dir hiç bir yerde bulamayacağınız bu filmleri bir tek bizde bulabilirsiniz.Türkçe, Yerli, Yabancı tüm filmleri arşivlerimizden inceleyerek izleme imkanına sahipsiz burada oldukça .. İftarlık Gazoz izle Yeni filmlerden haber almak için sağ üst tarafta bulunan mail alanına adresinizi girerek haber alabilirsiniz. Yerli vasıtalar oldukça kaliteli ve güvenilir gözüksede kimse bunlarara güvenmemelidir.

İftarlık Gazoz hd izle

İftarlık Gazoz hd izle

İftarlık Gazoz hd izle

Henüz üretimi yeni olan bu vasıtalar tehlikeli olabilirler. Bir ço ktestten geçmiş olsalarda kimse bunların aslında ne kadr güvenilir olduğunu anlayamazsınız. İftarlık Gazoz 2016 izle Kralı gelse takla açabilir bu arabalar kimse güvenemez bilmenizi istedim sadece. İftarlık Gazoz 4k izle Hayatta her şey kadere bağlıdır. Kim ne derse desin herkesin yaşıyacağı ve yaşamış olduğu hçbir şey tesadüf değildir. Bunu başınıza gelen olayların derinleriklerine inerek bağlantıları çözerseniz ne demek olğunu daha rahat anlayacağınızdan adım gibi eminim. Tüm dünya gelinde bilinen bu tür olaylar kutuplarda yaşanmaktadır. Bu iri ve yapılı canlılar oldukça güçlü ve sinirlidirler. Aslında huysaz gözükselerde inanılmayacak kadar tehlikeli olan bu yaratıkları gördüğünüz zaman cansız bir şekilde yere yatıp kıbırdamamanız lazımdır. Eğer sizi fark edecek olursa kaçmaya çalışmayın o zaten sizi yakalar ve 2 3 hamlede yutar.

İftarlık Gazoz hd izle

İftarlık Gazoz hd izle

Bir de bunun kız kardeşi versiyonu vardır. Erkeklere göre biraz daha uysal olan bu versiyonları kendi cinsinden olmayak erkek kokusu aldığı zaman platonik bir şekilde aşık olurlar. Aşık olduğu kişiyi çok iyi bir korumaya alan bu yaratıklar erkek kardeşleri ona saldıracak olursa onu tüm gücüyle korumaya almaktadır. Kendisinden başka kimsenin dokunmasına müsade etmeyen dişi miratoclar kuzy kutbunda bulunmaktadır. Geçenlerde bunlara bomba atılmıştır helikopterler fakat işlememiştir. İftarlık Gazoz tek part izle Evet inanması güç olsada bu olayın doğruluğu vardır araştırıp bakabilirsiniz. Hayatın içinden derken yolda yürüdüm ve bir lira buldum aldık ve bakkala girdim bir adet bedavası olan cisp seçtim. Aynı paranın 2 katı çıktı aynı şekilde 4 adet daha adlım ve 15 misli çıktı bundan sonra dier yerleri geziyrdum ve birde ne göreyim onu ağladım ama fark ettirmedim üüldüm ama hissettirmedim. Kimse benim ne yaşadığımı bilmiyordu aslında kimseye fark ettirmedim ben.

İftarlık Gazoz hd izle

İftarlık Gazoz hd izle

Evet ben hep böyleydim cevresinde bir çok insan olan ama aslında kendisini yapayanlız hisseden ben. Hisseletrimi anlatırken o beni unutmuş ve yoluna devam etmekte devam ederken. bende bu siteyi sizlere kurdum ve sizler için bir hizmet belirledim. Hem de kafamı dağıtmaya yarıyor zaman geçiyor öbür türlü geçmiyor be zaman. Hayat yalnızsanız gerçekten çok sıkıcı yapacak bir şey dahi bulamıyorsunuz. Ama bunada çok şükür be dostlar buna rağmen mutlu olmaya çalışıyoruz. Kiimse beni doğru dürüst tanımıyor sadece görüşünümle biliyorlar ama olsun be olsun amk ne kadar saçma ulan bu hayat. Çirkinsen 10a 0 geriden başlıyorsun arkadaş. Hele birde param yoksa bitmişsin sık kafana gitsin. Tabi bu kolay bir seçenek birde benim gibi yapabilirsiniz bakalım Allah bizede yürü ya kulum diyecek mi .. Umudun bittği yerde hayatta bitmiştir. O yüzden tek bir umuda bağlanın oda ALLAH’ınıza o en büyüktür. Bir gün motorumla eve giderken arkadaşlarımı gördüm ve yanlarına gittim hal hatır derken buir baktım esroin içiyorlar. Bunları bir aldım elime ver allah ver bir güzel dövdüm bunları o gün bugündür hiç biri bir daha ağzına vurmadı … Desem inanmayın tabi ki bir insan 7sinde neyse 70indede odur demişler aynen o misal hiç biri bırakmadı çoğu cezaevine girdi ama olsun benimde tecrümbem var bu olayda. Zaten şuan eve kapanmış birisi olmamın en büyük nedenide o psikolojimi bozdu sebebini bilmiyorum. Belkide yapmamalarını söylediğim bir şeyi yapıp hem kendilerinin hemde benim başımı yakmış olmaları beni bu hale getirdi. Tabi ki bunun bir çok nedeni olabilir ama benim için en önce ki nedeni bu benim gözümde dostlarım inanın bu konuyu atlatabilsem her şeyim çok farklı olacak biliyorum. Kimseyle görüşmüyorum görüşsemde susuyorum sohbeti ne dinliyorum nede konuşuyorum çok sıkıcı bir hayat yaşıyorum inanın çözemedim ben kendimi beynim öyle bir hal almış ki sanki karanlıkta kayıp olmuş. Kendimi karanlıkta kaybolan bu diğer parçamı bir bulabilsem artık her şey farklı olacak bir bütün olabilsem çok mutlu olacağım ama her zaman bir yerim eksik burayı tamamlayamıyorum işte keşke böyle bir imkanım olsaydı. biliyorum keşkeler bitmez ama ben son bir şansı hak etmiyormuyum bilmiyorum.

İftarlık Gazoz hd izle

İftarlık Gazoz hd izle

Yüzüm gülmüyor gerçek anlamda hemde mutsuz birisiyim dışarıya karşı soğuk duruyorum bu yüzden kimseyle yakınlaşamıyorum sevgimi hep içeride tutuyorum yansıtamıyorum. Buda karşı tarafın benim umursamaz ve soğuk birisi olduğum gibi bir etki yaratıyor. Hali ile yanlış anlıyorlar ve uzaklaşıyorlar. Kimse anlamayı tercih etmiyor bi deneseler en azından daha iyi olacak. Ben bunu tabiki de dile getiremem çünkü bu bir sorun kime söyleyim ben bu sorunu kim yardım eder ki ? kaldı mı beni bu kadar seven düşünen birisi peki .. ben sanmıyorum kaldığını çünkü artık sevgi denilen bir şeyin varlığından bile şüpheliyim ama benim sevgim her zaman gerçekti ve öyle kalacak. Çıkarcı bir insan olsaydım tek başıma gezmezdim menfaat uğruna dostluklar kurup onları kullanıyor olurdum. İnsan kullanmadığımız için zaten hep yanlız başımıza bırakılmadık mı ? ALLAH hepimizin sonunu hayırlı ve açık etsin dostlarım. Bir yola çıkarken 2 kere değil defalarca düşünün ki yanılmayasınız. Yanılmak insanı bitirir her zaman için ama olurda yanlış yaparsanız üzülmeyin tecrübe etmeye bakın. Eğer bir olaydan tecrübe ediyorsanız akıllı bir insansınız demektir. Bir daha aynı bir mesele ile karşılaşırsanız eğer daha dikkatlı olacağınızdan emin olabilirsiniz. hdfilmdizix.com ekibi tüm bu internet alemine bir ders vermeye gelmiştir. Hepiniz bizim için değerlisiniz o yoksa ben varım bu yoksa o var öyle değilmi ? Film hakkında ki düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Yüksel Aksu

Oyuncular: Cem Yılmaz, Gün Koper, Macit Koper, Mehmet Ali Alabora, Okan Avcı

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?