House of Cards 1. Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj HD İzle

0

Hdfilmdizix iyi seyirler diler..

House of Cards 1. Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj HD İzle

House of Cards” Washington’da hırslı bir politiküzüntünın zirveye doğru çıkışını anlatıyor. Kevin Spacey tarafından canlandırılan Francis Underwood senelerini Beyaz Sadbuyrukyolu koridorlarında geçirdikten nihayetra, arkaık başkanlık seçimlerine aday olması artlavetiğini düşünüyor. Ne de olsa bu kisbayındır arkaırmaan o koridorlarda gördüğü bütün üst düzey ofiskratlar ile alakali her tür bilgsahip sahip. Kimi hangi dosyayla tehdit edkraldahileğini biliyor. Bu gözü kara politiküzüntünın Robin Wright tarafından canlandırılan eşi Claire’in de ondan ayrımı yok. Francis Underwood’un başkanlık koltuğuna ilerlemek dahilin adeta iskambil kağıtlarından bir ev gibi itinayla inşa ettiği stratejisini alakayle takip edeceksiniz. HDfilmdizix.com ekibi olarak bütün seyircilerine iyi seyirler dileriz.
House of Cards House of Cards House of Cards 1. Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj HD İzle house of cards 1 sezon tum bolumler turkce dublaj hd izle

House of Cards 1. Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj HD İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
1.411
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
House of Cards 1. Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj HD İzle

“Hoakıle of Cards” Washington’da hırslı bir politiküzüntünın zirveye doğru çıkışını anlatıyor. Kevin Spacey tarafından canlandırılan Francis Underwood senelerini Beyaz Sadbuyrukyolu koridorlarında geçirdikten nihayetra, arkaık başkanlık seçimlerine aday olması artlavetiğini düşünüyor. Ne de olsa bu kisbayındır arkaırmaan o koridorlarda gördüğü bütün üst düzey ofiskratlar ile alakali her tür bilgsahip sahip. Kimi hangi dosyayla tehdit edkraldahileğini biliyor. Bu gözü kara politiküzüntünın Robin Wright tarafından canlandırılan eşi Claire’in de ondan ayrımı yok. Francis Underwood’un başkanlık koltuğuna ilerlemek dahilin adeta iskambil kağıtlarından bir ev gibi itinayla inşa ettiği stratejisini alakayle takip edeceksiniz. Bicapsnet ekibi olarak bütün yicilerine iyi seyirler dileriz.

Tür: 2000 - 2013 Filmleri, Türkçe Dublaj, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Diziler

IMDB Puanı: 9.0

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?