Hesaplaşma – The Accountant 2016 Full Film izle

0
( Yüksek Kalite ) fragman Tek ParçaYorum yap

Hdfilmdizix iyi seyirler diler..

Hesaplaşma izle

Hesaplaşma full izleHesaplaşma hd izle , The Accountant full izleThe Accountant hd izle filmi matematik dahisi olan üç kağıtçı bir muhasebetürin yaşamını mevzu alıyor. Filmimize mevzu olan Christian Wolff adındeki bu muhasebeci çocukluktan beri matematikle arası fazla iyi olan bir dahi. Ancak bir tarafdan da ruhsal sualnler yaşataraf bir adam çocukluk yıllarında otizm olduğu söylenen bu ufak çocuk ilerleyen yıllarda yasadışı işlere imza atan bir muhasebeci olarak çıkacaktır karşımıza. Dışardan bu adamı görenler kendi duruminde bir muhasebeci göreceklerdir. Ancak aslında içerde büyük kabahat çetelerinin paralarını aklataraf kirli bir muhasebecidir.

Hesaplaşma izle Hesaplaşma Hesaplaşma - The Accountant 2016 Full Film izle the accountant trailer screen1

The Accountant izle

filminde yaşamı mevzu edilen bu genç muhasebeci büyük kabahat oluşumları için yaşama geçirdiği kara para akdeve işinden tutunda sayısız vergi kaçırma işine kadar büyük çaplı bir fazla işin altına imza atınca doğal olarak bazı birimlerin dikkesinni çekecektir. Özellikle de Maliye bakanlığının yakın martjına girecek olan bu genç muhasebetürin peşine mali şube dedektiflerinden meşhur bir dedektif düşecektir. Bunun üstüne de coşkulı bir kovadeveca başlayacaktır. Bu sefer genç muhasebetürin işi oldukça güçdur, yakalanmadan mutlaka matemal sınırlar içine girmek güçundadır.

The Accountant izle Hesaplaşma Hesaplaşma - The Accountant 2016 Full Film izle 9483717 13340

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
2.789
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Hesaplaşma – The Accountant 2016 Full Film izle

Hesaplaşma izle Hesaplaşma full izle , Hesaplaşma hd izle , The Accountant full izle , The Accountant hd izle filmi matematik dahisi olan üç kağıtçı bir muhasebetürin yaşamını mevzu alıyor. Filmimize mevzu olan Christian Wolff adındeki bu muhasebeci çocukluktan beri matematikle arası fazla iyi olan bir dahi. Ancak bir tarafdan da ruhsal sualnler yaşataraf bir adam çocukluk […]

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Altyazılı, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Gavin O'Connor

Oyuncular: Anna Kendrick, Ben Affleck, J.K. Simmons, John Lithgow, Jon Bernthal

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?