El Değmemiş Aşk 720p Full HD Film izle

4
( Yüksek Kalite ) fragman tek parçaYorum yap

Hdfilmdizix iyi seyirler diler..

El Değmemiş Aşk izle

El Değmemiş Aşk hd izle

EL DEĞMEMİŞ AŞK 09.08.2016 tarihinde sinema köşelerinde gösterime girecek olan romatin komedi tarzında ki filmde oyuncuları ve öyküsü ile oldukça büyük bir şekilde dikkatları üzerine çekmeyi başaran filmde oldukça komik sahnelere sahit olup seyircilerini çok iyi zamanlar beklemektedir. El Değmemiş Aşk full izle Bir insana daha önce hiç aşık oldunuz mu ? peki ya o kişiye seni seviyorum gibisinden cümleler kurdunz mu ? bu filmde adı geçen aşka daha önce el bile değmemiş. Altılan dostlarım var mı peki içimizde ? el değmemiş aşk izle adında ki romantik-komedi tadında ki filmimiz çoktan gösterime girmiştir ve beyaz perdede izleyicilerini beklemektedir.

el değmemiş aşk izle El Değmemiş Aşk El Değmemiş Aşk 720p Full HD Film izle big 636074922927895268

Klasik olan erkekler gibi Zafer de hem tuttuğu takıma aşık hemde Duygu ya karşı bir şeyler hissetmiş ne yaparsa yapsın çocuk kalmaya devam eden erkek tiplerindendir. El Değmemiş Aşk 720p izle Günlerden bir gün pederinin baskısı sonucu hiç ama hiç istemediği bir tanesi ile izdivaç etmeye başlar. Çeşit çeşit numaralar ile oldukça komik halleri ile bu evlilikten sıyrılmaya çalışmakta olan zaferin kurnazlıkları umduğu gibi gitmeyecektir. Bizim çocuk olan zafer bitiş düdüğü çalınmadan önce orjinal aşkın ne olduğunu fark edebilecek midir? izleyip göreceğiz. 9 eylül tarihinde vizyona katılacak olan filmin bir sahnesi avmde çekildi ve orada bulunan ziyaretçilerin çok yoğun bir şekilde ilgi göstertmiş olmaları film sinema gişesinde beklentilerinin karşılanacağı şekilde bakılmaktadır. Filmi bekleyenleri oldukça eğlenceli zamanlar beklemekte olup çok kaliteli bir film izleyeceklerinden emin olabilirler. Bozuk filmleri yorum desteği sayesinde bizlere bildirebilirsiniz. Filmlerin altına sadece bozuk filmler hakkında değil aynı zamanda film hakkında ki düşüncelerinizi ve detayları diğer izleyici dostlarımıza aktarabilirsiniz. Hdfilmdizix.com ailesi olarak sitemizde bulunmakta olan bütün izleyici misafirlerimize tüm içtenliklerimiz ile iyi seyirler dilemekteyiz.

el değmemiş aşk izle El Değmemiş Aşk El Değmemiş Aşk 720p Full HD Film izle El De  memi   A  k   zle2

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
8.007
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
El Değmemiş Aşk 720p Full HD Film izle

El Değmemiş Aşk izle El Değmemiş Aşk hd izle EL DEĞMEMİŞ AŞK 09.08.2016 tarihinde sinema köşelerinde gösterime girecek olan romatin komedi tarzında ki filmde oyuncuları ve öyküsü ile oldukça büyük bir şekilde dikkatları üzerine çekmeyi başaran filmde oldukça komik sahnelere sahit olup seyircilerini çok iyi zamanlar beklemektedir. El Değmemiş Aşk full izle Bir insana daha önce […]

Tür: 2016 Filmleri, Fragmanlar

Yapım: 2016

Yönetmen: Umut Kırca

Oyuncular: Begüm Kütük Yaşaroğlu, Emre Karayel, Ceren Moray, Ümit Erdim, Cem Kılıç, Şafak Sezer, Oya Başar

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“El Değmemiş Aşk 720p Full HD Film izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. mehmet - 4 ay önce demiş ki:

    güzel