Çakallarla Dans 4 Full HD izle

4
( Yüksek Kalite ) fragman tek parçaYorum yap

Hdfilmdizix iyi seyirler diler..

Çakallarla Dans 4 izle

Çakallarla Dans 4 hd izle

ÇAKALLARLA DANS 4 Yeniden aramızda ! Murat Şeker*in yönetmen sandalyesinde oturduğu bölümün enson filmi olan Çakallarla Dans 3 beyaz perdede 1,7 milyon civarı gişe sağlanıp izlenmiştir. Şevket Çoruh™İlker Ayrık™Timur Acar vede Murat Akkoyunlu*nun başrollerinde beraber oynadığı “Çakallarla Dans” serisinin ilk filmi 2010 yılının Aralık ayında vizyona girmişti ve büyük izleyici toplamayı başarmıştı. Eminiz ki bu seride diğerleri kahkaha dolu olacak 25 kasımda vizyona girecek olan bu seriyi herkes dört gözle beklemekte ben dahil ! film internet alemine düştüğü gibi bizim sitemizdede bulunakcatır. Çakallarla Dans 4 full izle Böyle efsane bir kadroyla oynanması filme ayrı bir boyut kazandırıyor. Gerçekten profesyonel olan bu oyuncular işinin hakkını vermektedir. 2016 tarihin en kaliteli filmleri arasında olacağından hiç kuşkunuz olmasın filmin kadrosu zaten kaliteli film nasıl kalitesiz olsun ki siz söyleyin.

Çakallarla Dans 4 izle Çakallarla dans 4 Çakallarla Dans 4 Full HD izle   akallarla dans 4 izle 5

Çakallarla Dans 4 izle Çakallarla dans 4 Çakallarla Dans 4 Full HD izle cakallarla dans 4

Gene bi adrenalin patlaması yaşacak bizim bağımlı arkadaşımız halisilasyon görecek ve bizleri kahkaha tufanına sokacaktır. Bu seri diğerlerine göre daha kaliteli olması bekleniyor. Beklentilerin altında çıkarsa gerçekten çok üzülürüm eminim gişe rekorları kıracaktır. Çakallarla Dans 4 full hd izle Havuza düşen karga artık leş yemeye tövbe etmiş namazına başlamıştır. Bunu duyan tilki ise hemen yanına koşar ve sarılı ağlaşır dostu karga ile ama karga bilmez tilkinin aklında ne tilkilikler dönüyor. Kendisini kandırıp dostu yapan bu tilki kargayı kullanacaktır. Fakat karga geç olmadan durumu anlayacak mı ? yoksa çakal olmaya devam mı edecek orasını bizde bilmiyoruz. Sabırsızlıkla bekliyoruz izlemek için kkimse kimsenin dostu değil bu dünyada her şey yalan ölmeyecekmiş gibi yaşamak neden peki sorarım size ? öleceğiniz bildiğiniz halde neden insanlarla dostluk kurmak yerine çıkar uğruna satarsınız anlamam. çakallarla dans 4 İnsanları salak yerine koymak yanlış bir davranıştır. İnsanlar her şeye inanmaz sadece inanmış gibi davranır. Siz kendi değerinizi düşürürsünüz o insannın gözünde bunu bir anlaya bilseniz her şey daha güzel daha düzgün olacaktır. Buna emin olabilirsiniz artık vazgeçin şu gevşekliğinizden gençler karşınızda salak yok sizin ! iyi seyirler.

çakallarla dans 4 Çakallarla dans 4 Çakallarla Dans 4 Full HD izle 228472

Çakallarla Dans 4 Çakallarla dans 4 Çakallarla Dans 4 Full HD izle 229410

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
3.428
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Çakallarla Dans 4 Full HD izle

Çakallarla Dans 4 izle

Çakallarla Dans 4 hd izle

ÇAKALLARLA DANS Yeniden aramızda ! Murat Şeker*in yönetmen sandalyesinde oturduğu bölümün enson filmi olan Çakallarla Dans 3 beyaz perdede 1,7 milyon civarı gişe sağlanıp izlenmiştir. Şevket Çoruh™İlker Ayrık™Timur Acar vede Murat Akkoyunlu*nun başrollerinde beraber oynadığı “Çakallarla Dans” serisinin ilk filmi 2010 yılının Aralık ayında vizyona girmişti ve büyük izleyici toplamayı başarmıştı. Eminiz ki bu seride diğerleri kahkaha dolu olacak 25 kasımda vizyona girecek olan bu seriyi herkes dört gözle beklemekte ben dahil ! film internet alemine düştüğü gibi bizim sitemizdede bulunakcatır. Çakallarla Dans 4 full izle Böyle efsane bir kadroyla oynanması filme ayrı bir boyut kazandırıyor. Gerçekten profesyonel olan bu oyuncular işinin hakkını vermektedir. 2016 tarihin en kaliteli filmleri arasında olacağından hiç kuşkunuz olmasın filmin kadrosu zaten kaliteli film nasıl kalitesiz olsun ki siz söyleyin.

Çakallarla Dans 4 izle

Çakallarla Dans 4 izle

Gene bi adrenalin patlaması yaşacak bizim bağımlı arkadaşımız halisilasyon görecek ve bizleri kahkaha tufanına sokacaktır. Bu seri diğerlerine göre daha kaliteli olması bekleniyor. Beklentilerin altında çıkarsa gerçekten çok üzülürüm eminim gişe rekorları kıracaktır. Çakallarla Dans 4 full hd izle Havuza düşen karga artık leş yemeye tövbe etmiş namazına başlamıştır. Bunu duyan tilki ise hemen yanına koşar ve sarılı ağlaşır dostu karga ile ama karga bilmez tilkinin aklında ne tilkilikler dönüyor. Kendisini kandırıp dostu yapan bu tilki kargayı kullanacaktır. Fakat karga geç olmadan durumu anlayacak mı ? yoksa çakal olmaya devam mı edecek orasını bizde bilmiyoruz. Sabırsızlıkla bekliyoruz izlemek için kkimse kimsenin dostu değil bu dünyada her şey yalan ölmeyecekmiş gibi yaşamak neden peki sorarım size ? öleceğiniz bildiğiniz halde neden insanlarla dostluk kurmak yerine çıkar uğruna satarsınız anlamam. İnsanları salak yerine koymak yanlış bir davranıştır. İnsanlar her şeye inanmaz sadece inanmış gibi davranır. Siz kendi değerinizi düşürürsünüz o insannın gözünde bunu bir anlaya bilseniz her şey daha güzel daha düzgün olacaktır. Buna emin olabilirsiniz artık vazgeçin şu gevşekliğinizden gençler karşınızda salak yok sizin ! iyi seyirler.

Çakallarla Dans 4 izle

Çakallarla Dans 4 izle

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Fragmanlar, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Yerli Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Şevket Çoruh , İlker Ayrık , Murat Akkoyunlu , Timur Acar

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?