Annemin Yarası 2016 izle

0
( Yüksek Kalite )

Hdfilmdizix iyi seyirler diler..

Annemin Yarası izle

Annemin Yarası hd izle

Annemin Yarası , 11 Mart 2016 tarihinde beyaz perdeye girmiş olan son zamanlarında büyük başarı elde etmiş olan yerli filmlerinden. resmen ünlüler yuvası olan bu filmin oyuncuları bu şekildedir. Bu film tüm zamanların en başarılı ve kaliteli filmlerinden bir tanesi olarak gözükürken bizlere sadece izleyip not vermek düşüyor muazzam bir dram filmi olan bu filmi izlerken bize hak vereceğinize eminiz. Tüm dünyayın korkmuş olduğu xno lakaplı eski bilgisayar korsanı artık dünyayı rehin alma çabası içerine girmiştir. Annemin Yarası full izle fakat bu iş bu kadar kolay olmayackatır ve bunu kendiside bilmektedir. Kimsenin cesaret edemediği ünlü sitelerin veritabanına sızan bu minik korsan ileride tüm dünyaya hükmedeceğinden şimdiden zten haberei vardır.

Annemin Yarası izle annemin yarası Annemin Yarası 2016 izle 20160312 142218

Sayın seyircilerimiz artık bu yazıyı okumamanızı tavsiye ediyorum çünki bu yazı filmi anlatmamaktadır. Ve burası yazı okuma yeri değil ya fragmanı izleyin yada filmi yazı okumakta nedir burası eğlenme yeri okulda değilsiniz. Bakın keyfinize bu kadar kasmyın rahat olun. günlerden bir gün emi ile cemi yolda yürürken bir bavul bulurlar ve açmaya karar verirler. Ancak cemi bavuldan ne çıkacağını bilmediği için korkmaktadır. Annemin Yarası 2016 izle Arkadaşı emi ise tam tersi cesur bir kızandır. Ve bavulu açar birde ne görsün için kokain dolu bir çanta kendiside muptzel olduğu için bu duruma fazlası ile sevinir. emi hemen 2 çizgi ayarlar öyle kendine vurur ve kafası dünya olur cemi ise her zaman ki gibi soğuk kanlılığını korumaktadır. eski suç ortağı olan emineye bunları satmata götürür emine ise malların çakma olduğunu anlayıp eminin kendisini dolandırdığını düşünür ve ona artık hasım olur. emi ise hiç takamdan yoluna devam ederken bir gün çok zengin olacaktır.

Annemin Yarası izle annemin yarası Annemin Yarası 2016 izle annemin yarasi film gala e

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
1.786
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Annemin Yarası 2016 izle

Annemin Yarası izle

Annemin Yarası hd izle

11 Mart 2016 tarihinde beyaz perdeye girmiş olan son zamanlarında büyük başarı elde etmiş olan yerli filmlerinden. resmen ünlüler yuvası olan bu filmin oyuncuları bu şekildedir. Bu film tüm zamanların en başarılı ve kaliteli filmlerinden bir tanesi olarak gözükürken bizlere sadece izleyip not vermek düşüyor muazzam bir dram filmi olan bu filmi izlerken bize hak vereceğinize eminiz. Tüm dünyayın korkmuş olduğu xno lakaplı eski bilgisayar korsanı artık dünyayı rehin alma çabası içerine girmiştir. Annemin Yarası full izle fakat bu iş bu kadar kolay olmayackatır ve bunu kendiside bilmektedir. Kimsenin cesaret edemediği ünlü sitelerin veritabanına sızan bu minik korsan ileride tüm dünyaya hükmedeceğinden şimdiden zten haberei vardır.

Annemin Yarası izle

Sayın seyircilerimiz artık bu yazıyı okumamanızı tavsiye ediyorum çünki bu yazı filmi anlatmamaktadır. Ve burası yazı okuma yeri değil ya fragmanı izleyin yada filmi yazı okumakta nedir burası eğlenme yeri okulda değilsiniz. Bakın keyfinize bu kadar kasmyın rahat olun. günlerden bir gün emi ile cemi yolda yürürken bir bavul bulurlar ve açmaya karar verirler. Ancak cemi bavuldan ne çıkacağını bilmediği için korkmaktadır. Annemin Yarası 2016 izle Arkadaşı emi ise tam tersi cesur bir kızandır. Ve bavulu açar birde ne görsün için kokain dolu bir çanta kendiside muptzel olduğu için bu duruma fazlası ile sevinir. emi hemen 2 çizgi ayarlar öyle kendine vurur ve kafası dünya olur cemi ise her zaman ki gibi soğuk kanlılığını korumaktadır. eski suç ortağı olan emineye bunları satmata götürür emine ise malların çakma olduğunu anlayıp eminin kendisini dolandırdığını düşünür ve ona artık hasım olur. emi ise hiç takamdan yoluna devam ederken bir gün çok zengin olacaktır.

Annemin Yarası izle

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Necati Akpınar

Oyuncular: Meryem Uzerli, Okan Yalabık, Ozan Güven, Belçim Bilgin Erdoğan, Bora Akkaş

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?